Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere complet decomandat, situat într-o zonă liniștită și extrem de accesibilă a orașului, pe strada Dionisie Roman. Această proprietate reprezintă alegerea ideală atât pentru o familie care își dorește un cămin confortabil și primitor, cât și pentru cei interesați de o investiție sigură și profitabilă pe piața imobiliară clujeană.
Locuința este poziționată la parterul înalt al unui imobil cu doar 4 etaje, oferind intimitate, siguranță și un acces extrem de facil. Cu o suprafață utilă generoasă de 69 de metri pătrați, apartamentul este compartimentat in hol, bucatarie, living, 2 camere, 2 bai plus un balcon inchis.
Orientarea nord-estică a locuinței asigură o atmosferă răcoroasă și plăcută în timpul verii, beneficiind de o lumină naturală blândă în prima parte a zilei. Interiorul este finisat modern, proprietatea se vinde complet mobilată și utilată cu electrocasnice moderne, fiind pregătită pentru mutare imediată, fără a necesita alte investiții din partea viitorilor proprietari.
Locuința se vinde exact așa cum este prezentată în imagini. Pentru mai multe detalii, stabilirea unei vizionări sau informații suplimentare, vă invităm să ne contactați cu încredere.
Apartament 3 camere decomandat ,zona Intre Lacuri
ID: P41541 Cluj-Napoca, Marasti
2
242.000€
Descriere
Caracteristici
- ID:P41541
- Nr. camere:3
- Nr. dormitoare:2
- S. utila:67.00 mp
- S. balcoane:8.00 mp
- S. construita:73.00 mp
- Comp.:Decomandat
- Confort:1
- Etaj:Parter
- Nr. bucatarii:1
- Nr. bai:2
- Nr. balcoane:1
- An constructie:1980
- Structura:Beton
- Tip imobil:Bloc
- Regim inaltime:D+P+4
- Orientare:Nord-Est
Specificatii
Curent
Apa
Canalizare
Gaz
Centrala proprie
Vopsea lavabila
Faianta
Parchet
Gresie
Ferestre PVC
Usa intrare Metal
Usa interior Lemn
Bucatarie Mobilata
Bucatarie Utilata
Apometre
Contor caldura
Contor gaz
Complet mobilat
Interfon
Acoperis
Localizare
Esti interesat de aceasta proprietate ?
Proprietati similare