Imagine 98

Apartament decomandat 2 camere zona scolii Ion Agarbicianu Marasti

ID: P40620 Cluj-Napoca, Marasti 114
153.000€ 165.000€
Descriere
Lider Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-o locație excelentă din cartierul Mărăști, pe strada Anina. Proprietatea este poziționată strategic în imediata apropiere a supermarketului Kaufland și a Școlii Gimnaziale Ion Agârbiceanu, fiind o opțiune ideală pentru cei care pun preț pe infrastructura educațională și facilitățile comerciale aflate la doar câteva minute de mers pe jos.

Locuința este situată la etajul 5, reprezentând o mansardă modernă construită în anul 2017 peste un imobil solid ridicat în 1985. Cu o suprafață utilă în acte de 51,27 mp, apartamentul este complet decomandat, asigurând o circulație optimă și intimitate între funcțiuni. Spațiul interior este distribuit într-un hol de primire, o bucătărie separată, două camere spațioase, o baie modernă și un balcon care aduce un plus de spațiu pentru relaxare și ventilare naturală.

Un punct forte al acestui apartament este luminozitatea sporită pe tot parcursul zilei, accentuată de finisajele interioare moderne și bine întreținute. Interiorul dispune de parchet calitativ, gresie și faianță în nuanțe contemporane, geamuri termopan eficiente energetic și o ușă metalică de înaltă siguranță la intrare. Confortul termic este asigurat în regim propriu prin centrală termică individuală, oferind control total asupra costurilor și temperaturii ambientale.

Proprietatea se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru o mutare imediată fără a necesita investiții suplimentare în amenajare.
Vă invităm să programăm o vizionare pentru a descoperi personal echilibrul dintre confortul unei construcții din 2017 și facilitățile unei zone consolidate din Cluj-Napoca.
Caracteristici
  • ID:P40620
  • Nr. camere:2
  • Nr. dormitoare:1
  • S. utila:54.00 mp
  • S. construita:60.00 mp
  • Comp.:Decomandat
  • Confort:1
  • Etaj:Etaj 5
  • Nr. bucatarii:1
  • Nr. bai:1
  • Nr. balcoane:1
  • Nr. parcari:1
  • An constructie:1985
  • Structura:Caramida
  • Tip imobil:Bloc
  • Regim inaltime:P+5
Specificatii
Curent
Apa
Canalizare
Gaz
Centrala proprie
Izolatie Exterior
Izolatie Interior
Bloc izolat termic
Vopsea lavabila
Parchet
Gresie
Ferestre PVC
Usa intrare Metal
Usa interior Lemn
Bucatarie Mobilata
Bucatarie Utilata
Complet mobilat
Interfon
Localizare
Alexandra Dezmirean
director general
Esti interesat de aceasta proprietate ?
Proprietati similare
TOP Imagine 7453
Apartament 2 camere decomandat de vânzare în Mănăștur, zona Parcul Primăverii
Cluj-Napoca, Manastur 159.000€
2 camere 1 baie 44mp
TOP Imagine 5514
Apartament 2 camere de vânzare Cluj-Napoca, Mărăști – Aurel Vlaicu | 53 mp, Sud
Cluj-Napoca, Marasti 157.000€ 165.000€
2 camere 1 baie 53.43mp
TOP Imagine 4227
Apartament de vanzare , 52 mp, decomandat,parcare , zona Facultatii de Litere
Cluj-Napoca, Centru 175.000€
2 camere 1 baie 52mp
TOP Imagine 3048
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Mercur, Gheorgheni
Cluj-Napoca, Gheorgheni 160.000€ 165.000€
2 camere 1 baie 49mp
TOP Imagine 2954
Apartament luminos și complet mobilat într-un imobil nou, zona Petrom Baciu
Cluj-Napoca, Dambul-Rotund / Calea Baciului 139.000€
2 camere 1 baie 49mp
TOP Imagine 2136
112 mp in Cluj la doar 1250 eur/mp .Ideal pentru investitie zona Someseni/Ira
Cluj-Napoca, Someseni 140.000€
3 camere 2 bai 112mp