Lider imobiliare va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat situat pe Strada Donath, în cartierul Grigorescu.
Cu o suprafață utilă de 49 mp și balcon închis de aproximativ 4-5 mp, această locuință oferă o panoramă încântătoare asupra ștrandului Sun și fostului Cora.
Locația este excelentă, având Liceul ELF la doar 1 minut de mers pe jos, stație de autobuz la 4 minute, iar magazine, farmacii, grădiniță și alte puncte de interes la 5 minute. Accesul rapid către Parcul 14 Iulie, BT Arena și Parcul Central este asigurat prin transportul public în doar 10 minute.
Apartamentul se află situat la etajul 5 din 10 bloc reabilitat termic, cu lift, și este compartimentat inteligent, oferind un hol primitor la intrare, o bucătărie separată perfectă pentru gătit în liniște, un living generos, un dormitor confortabil, o baie luminoasă cu geam și o cămară pentru depozitare suplimentară. Balconul închis adaugă un spațiu suplimentar ideal pentru relaxare.
In ceea ce privesc finisajele itnterioare, acestea sunt clasice, dar ca imbunatatiri proprietatea dispune de centrala termică proprie, geamuri termopan.
În prețul afișat este inclusă și o boxă la subsol.
Nu rata această oportunitate! Contactează Lider Imobiliare pentru detalii și programarea unei vizionări! 📞